Ze života ARTINu

Mezipobočkový teambuilding

27. 09. 2018

Artiňáci na vandru aneb Co dokážete za kancelářskou sponku směnit vy?

Druhý zářijový víkend byl zasvěcený Artiňáckému teambuildingu. Po větších či menších peripetiích jsme se v pátek navečer přesunuli na Jižní Moravu.

Měli jsme v plánu začít zlehka – dát si pivo/ vínko, chvíli posedět a jít rozumně spát, abychom byli svěží a fit na sobotní program. Avšak jak se říká, Artiňáci míní, proslulá diskotéka v Zaječí mění. Několika nejmenovaným jedincům se dokonce podařilo přepálit začátek tak, že si o sobotním programu nechávali pouze zdát. A to doslova 😊.

V sobotu ráno nás už čekalo plnění úkolu. Inspirováni příběhem, ve kterém se muži v Americe podařilo získat dům za kancelářskou sponku, jsme se vydali do víru moravských vinic zkusit svoje štěstí.

Cíle některých týmů byli poměrně ambiciózní. Když už během dne nezískáme dům, tak aspoň traktor. Asi nemá smysl čtenáře napínat, v traktoru do cíle nepřijel nikdo. Avšak během 10 km túry ze Zaječí do Pavlova se nám postupně podařilo nasbírat a posměňovat opravdu kuriózní předměty. Rozbitý kýbl (jak jinak než v barvách ARTINu), umělá kytka, balzám na rty (který nakonec propojil několik týmů), návnady na ryby, půllitr a spoustu jiných věcí – to vše můžete se špetkou přesvědčovacích schopností získat za kancelářskou sponku.

Večer nás čekaly prezentace, kde jednotlivé týmy popisovaly svoji cestu a pochlubily se svými úlovky. Každá skupina byla pojmenovaná podle jiné země. Aby se její členové cítili jako doma, byli uvítáni „uvaděčkou“ z řad našeho HR v odpovídajícím kostýmu. Japonsku se například dostalo uvedení v pravém japonském kimonu, Švédsku v „originál“ IKEA oblečení, Irsku ve skotském kiltu (na zrzato se nikdo z HR odbarvovat nechtěl a Skotsko je hned vedle). Úspěšné výměny jsme nakonec zapili dobrým pivem a samozřejmě i vínem.

V neděli jsme si dopřáli královskou snídani, po které se nám všem podařilo bezpečně dopravit do svých domovů. Tedy skoro všem. Náš projektor byl nalezen o 2 dny později pod barem. Jak pravil jeden z našich vývojářů „Asi dobrá party 😊“.

Další články

Zobrazit všechno