Služby

Software development

Popište nám, co potřebujete. My vymyslíme, jak to vyřešit. Ať je to drobné vylepšení, spuštění nového systému nebo kompletní vývoj na míru.

ARTIN_software_development
ARTIN_consulting

Consulting

Chystáte se zavést nový systém nebo změnit stávající proces? Rádi budeme u toho a pomůžeme se vším, co taková změna přinese. Vyladit fungování, nastavit parametry nebo vymyslet, jak celé řešení posunout ještě dál.

Zobrazit více

Quality Assurance/ Testing

Testujeme všechno, od plánovaní až k hodnocení výsledků a návrhu řešení. Testovací strategii šijeme každému klientovi na míru.

Zobrazit více
ARTIN_quality_assurance
ARTIN_project_management

Project management

Na váš projekt dohlížíme v celém jeho průběhu. Vyvíjíme agilním způsobem a řídíme se metodou SCRUM. Úspěšné řešení a spokojený zákazník jsou pro nás nejvyššími prioritami.

Outsourcing

V rámci outsourcingu přejímáme zodpovědnost za provádění vybraných činností zákazníka. Způsob spolupráce nastavíme tak, aby služba byla pro zákazníka efektivnější a kvalitnější.

ARTIN_outsourcing
ARTIN_lodka

Support

Artin Support není jen pasivní podpora, ale aktivní péče, která se snaží problémům předcházet a snižovat tak jejich finanční dopady. Komunikace je klíčovým prvkem pro včasné odhalení rizik. Výhodou je jedno místo kontaktu pro požadavky a incidenty – Single point of contact (SPOC). Služba je parametrizovaná a je možné ji nastavit zákazníkovi na míru.