zpět
Oborová řešení

Pojišťovnictví

V rámci této oblasti spolupracujeme s jednou z největších pojišťoven na světě. Vytvořili jsme pro ni ilustrační systém pro brokery a agenty, prostřednictvím kterého se vykonává prodej pojistných produktů. Uživatelé této aplikace mohou po zadání základních informací o klientovi generovat pojistné návrhy, které jsou následně předkládané klientům ke schválení.

ARTIN zareagoval na problém a současně výzvu, se kterou nás obeznámil náš klient. Potenciální zákazníci pojišťoven se často ztráceli v moři podmínek a nabídek. Vysvětlení pojistných produktů bylo časově náročné stejně jako samotný pojistný proces. Situaci neulehčovalo ani množství formulářů, které se většinou vyplňovaly ručně. Tady se zrodila myšlenka ilustračního pojistného systému.

Webová aplikace postavená na technologii HTML5 slouží k tvorbě obchodních nabídek a ilustruje jejich shrnutí, časový průběh a porovnání. Největším přínosem této platformy je fungování i v offline režimu. Data se ukládají do prohlížeče a po zpřístupnění internetového připojení se údaje zesynchronizují a automaticky uloží.

Tato aplikace ulehčuje agentům a brokerům prodej konkrétních produktů zákazníkům. Po akceptování pojistného návrhu agent potvrdí v systému podpis smlouvy a návrh se odešle na zpracování. Technologie běží na cloudovém řešení, které umožňuje připojení se z jakéhokoliv zařízení do centrálního systému, které ARTIN provozuje. Ten je přístupný nonstop a uchovává všechna data potřebná pro práci brokerů a agentů.

Pomocí této aplikace jsme klientovi osminásobně zrychlili pojistný proces, odstranili jsme 80 % papírových formulářů, snížili jsme chybovost při vyplňování smluv, zvýšili prodej a snížili nákladovost. Slovy klienta: „Dosáhli jsme spuštění dobře zakončeného projektu s jedinečnými hodnotami, s mnohými rozličnými funkcemi a s nejmodernější platformou. Je to Vaše dítě, které slibuje růst do krásy.“

Závěrem

  • Vyvinuli jsme webovou responzivní aplikaci fungující na noteboocích ale i mobilních zařízeních, která je schopná pracovat i v offline režimu.
  • Odstranili jsme až 80 % papírových formulářů v pojistném procesu a až osminásobně zrychlili proces pojištění.
  • Technologie, které nám pomáhaly při našem agilním vývoji: HTML 5, JAVA, JavaScript, MySQL, MSSQL, Boostrap, JIRA, Jenkins a i.
  • Aplikace se dá neustále rozšiřovat o nové doplňky a je průběžně aktualizovaná podle požadavků od klienta.
  • Cloudové řešení umožňuje připojit se do centrálního systému, který je přístupný nonstop.

Oborová řešení

Telekomunikace

Bankovnictví

Robotika & umělá inteligence

Zobrazit všechno