zpět
Produktové kompetence

Microsoft SharePoint

SharePoint je platforma, která nabízí možnost lepší a efektivnější spolupráce mezi lidmi a týmy, sdílení firemních informací a dokumentů, týmové kalendáře, správu úkolů a mnoho dalšího.

Práce se SharePointem poskytuje mnoho výhod oproti sdílení dat přes síťové disky nebo emailovou komunikaci. Data a dokumenty máte plně pod kontrolou, přehledně vidíte historii změn a můžete řídit přístup a oprávnění, vše z okna prohlížeče.

Vytvoření intranetu, týmového webu nebo jen „místa“ pro zveřejnění informací je otázkou chvilky. Velkou výhodou je relativně snadná úprava vzhledu dle vašeho firemního stylu.

SharePoint nabízí mnoho funkcionalit, které je dostupné uživatelům hned od počátku. Často se setkáváme s přáními či požadavky na drobné či větší úpravy, které jsou s takto robustním základem snadno realizovatelné. SharePoint lze také využít jako základ pro větší podnikové aplikace jako prodejní portály, správy projektů, dokumentová centra, evidence zaměstnanců a mnoho dalších.

Přirozenou vlastností SharePointu je úzká spolupráce s dokumenty a aplikacemi Microsoft Office. V kombinaci s Microsoft Office Web Apps lze SharePoint využít pro čtení a editování dokumentů Word, Excel, PowerPoint nebo OneNote přímo v prohlížeči.

V ARTINu máme mnohaletou zkušenost s touto platformou. SharePoint řešení a konzultační služby dodáváme českým i zahraničním klientům.

Produktové kompetence

Infinica

Robotická automatizace AIVIRO

Interconnect

Zobrazit vše