Kariéra

Přidej se k nám

It’s in the people

Skvělý tým, který společně táhne za jeden provaz. Zkušení kolegové, kteří si vždy udělají čas, aby poradili. Přátelská atmosféra, velké a odvážné projekty, důvěra, svoboda a otevřenost. Díky tomu je nám v ARTINu dobře. Věříme, že bude i tobě.

Jak to u nás chodí?

ARTIN_support_2

Začátky jsou pozvolné a vždy máš podporu

Hned první dny budeš trávit s kolegy z projektu, na kterém budeš pracovat. Mezi nimi bude i tvůj Personal Leader – kolega, který ti pomůže se v novém prostředí i projektu zorientovat. V prvních měsících se budete potkávat pravidelně, abyste se pobavili o všem, co bude potřeba řešit – ať už to bude dotaz k projektu, benefitům nebo strategii firmy.

ARTIN_notebook

Pracujeme v agilních self-managed teamech

Týmy jsou poskládané tak, aby jejich seniorita a kompetence odpovídaly potřebám na projektu. Většinou se skládají z 2-10 lidí a některé z kolegů potkáš už při pohovoru. Nové členy si do týmu vybírají sami. Také máme v ARTINu lidi na pozicích, kteří nejsou na projektu potřeba dlouhodobě, ale pracují s týmem, když je to zrovna potřeba.

ARTIN_notebook
ARTIN_kalendar

Naše projekty jsou pestré a trvají od pár měsíců po několik let

Pracujeme na projektech z různých odvětví. Při jejich výběru se řídíme naším TechRadarem. Pracujeme na desítkách dlouhodobých projektů a ty je můžeš měnit podle svých aktuálních preferencí. Pokud ti projekt nevyhovuje, nebo skončíl, můžeš si vybrat, na jakém budeš pokračovat.

Lidé v ARTINu zůstávají.
Proč?

ARTIN_Volnost_a_duvera
Volnost a důvěra

Práci si řídíme podle sebe. Někdo chodí na šestou, jinému vyhovuje vstát na desátou. Mezi prvními jsme zavedli neomezenou dovolenou.

ARTIN_Zajimave_projekty
Zajímavé projekty

Software na míru pro T-Mobile, ČEZ nebo slovenské skauty. Detekce nádorů plic. Roboauto. ​​​​​​​Projekty tě donutí se neustále učit.

ARTIN_Zazemi_v_lidech
Zázemí a lidé

Je nás více než 200. Společně se potkáváme v práci i mimo ní. Někteří chodí na pivo, jiní jezdí na hory nebo kolo. Jsme parta lidí, co si rozumí.

Zeptali jsme se Artiňáků,
jak nás vidí

Věří v lidi a jejich potenciál

Dali mi šanci. Neměl jsem praktické zkušenosti, ale dali mě na jeden náš projekt, kde jsem se postupně všechno naučil. Z předchozí práce jsem odcházel kvůli firemní kultuře, proto si vážně cením skutečného prozaměstnaneckého přístupu, můžete se vzdělávat a růst. Máte podporu, jakou jsem jinde neviděl.

Jakub Ondráček
QA Automatization Lead, Brno

Starostlivosť a ľudskosť.

Cením si, že sa tu o nás starajú a je tu ľudská atmosféra. Kolegovia sú milí a radi poradia, naučia. Z benefitov mám najradšej flexibilnú pracovnú dobu, keďže holdujem dlhšiemu spánku.

Diana Vandlíková
Java developer, Bratislava

Ako nadšenec športu, veľmi oceňujem športové akcie ARTINu.

Chodíme hrávať futbal, plávať a aj behávať rôzne behy. Ako sa u nás hovorí: „Kto sa raz stane Artiňákom, ten ostane Artiňákom navždy“. Sme firma plná skvelých a priateľských ľudí, pripravených hocikedy si pomáhať. Som rád, že patrím do tejto veľkej rodiny.

Filip Brukker
IT Tester, Bratislava

Různorodost a nulová byrokracie

Nezažívám tu stereotyp jako jinde, mění se zakázka, požadavky, integrace nových technologií, můžete se angažovat i ve vývojových projektech. Programátor tu není zatížený složitou administrativou a ani komplikovanou rozhodovací strategií. Věci se tu dějí jednoduše.

Jan Trtílek
.NET developer, Brno

Limit je nebe

ARTIN je především o svobodě. Třeba vybrat si projekt, technologie nebo s dostatkem odhodlání a trochou odvahy si svůj vlastní projekt vymyslet, obhájit a realizovat. Limit je nebe ;-). Zároveň je o otevřenosti. S šéfem se nekomunikuje přes požadavky v systému, ale třeba u piva. O čemkoliv.

V neposlední řadě je o skvělé komunitě lidí, kteří mají podobné zájmy a dokáží je zužitkovat naplno. V zimě na horách a v létě třeba na vodě nebo na kole. Všechno si vymýšlíme sami pro sebe a ARTIN nás v tom podporuje. A to chceš!

Ondřej Benda
Java Developer, Praha

01 /

Ozvi se nám. Klidně jen tak!

Třeba pro tebe zrovna máme na nějakém projektu místo jako ulité.
A když se nám budeš líbit, určitě ti pozici vytvoříme.

Dej nám o sobě vědět

ARTIN_mobil