zpět
Kariéra

IT Sourcer 

PRAHA, BRNO, REMOTE

Ahoj! Ahoj! Do našeho šestičlenného týmu hledáme dalšího člena na pozici IT Sourcera.  
Co tě u nás čeká a nemine?  

Budeš aktivně vyhledávat všemi možnými i nemožnými cestami nové Artiňáky! Nebudeš se bát přijít snovými nápady, jak nábor vylepšit a posunout zase o level výš. Novým nápadům se meze nekladou. Potřebuješ mít základní přehled v IT technologiích a terminologii. Pokud už nyní víš, jaký je rozdíl mezi Javou a JavaScriptem, jsi na dobré cestě! Ale neboj, všechno se dá doučit. Navíc budeš mezi IT lidmi, takže můžeš mít informace zprvní ruky. Chce to mít jen chuť a dostatečnou dávku motivace se do toho pustit. Očekává se, že budeš aktivně komunikovat snašim HR týmem a zároveň kooperovat sostatními kolegy na technických pozicích.  

Ale to není vše, až se ti podaří se u nás dostatečně zajet a zjistíš, že by mohlo být té práce více, můžeš se i ty posunout zase o krok dál. No a jak by to mohlo v praxi vypadat? Jako IT Sourcer či IT Sourcerka, máš dobře našlápnuto zaštítit si kompletní komunikaci se svými kandidáty. To znamená pohovorovat kandidáty, udržovat snimi, po celou dobu výběrového řízení, komunikaci a vpřípadě oboustranné spokojenosti zařídit nabídku a onboarding nových kolegů.  

 • Typická je pro nás DŮVĚRA – všichni máme opravdovou zodpovědnost a můžeme rozhodovat o celkovém dění v Artinu! Trefným příkladem může být možnost našich vývojářů rozhodovat o volbě technologií.  

  OTEVŘENOST je další bod, který nás vystihuje. Říkáme si věci na rovinu, bez obav, že nám někdo utrhne hlavu.  

  Máme ODVAHU stát za svými názory a hodnotami. Máme odvahu měnit věci a posouvat je správným směrem. Přijímáme výzvy. 

  Stejně tak je pro nás důležitý ROZVOJ. Zkoušíme nové technologie, přepisujeme kód, pokud víme, že to bude přínosem. Chyby bereme jako přirozenou součást rozvoje. 
  SPOLEHLIVOST
  . Uvědomujeme si, že práce v týmu znamená spoléhat se na ostatní a že ostatní spoléhají na nás. 
ARTIN_mountain
ARTIN_kafe_mobil

Co ti můžeme nabídnout?

 • A co s námi získáš?  

  Ze své pozice můžeš ovlivnit způsob a obsah práce, firemní procesy i to, co najdeš v našich ledničkách. Máme plochou strukturu a zdravé prostředí – všichni Artiňáci spolu komunikuji lidsky a bez stresu! Kanceláře máme v Praze na Pankráci a v Brně na Purkyňové. Pokud pracuješ Remote, rádi ti pomůžeme s coworking centrem. Neomezená dovolená, je něco, co si určitě zamiluješ. A pokud to bude přesto málo, můžeš využít příspěvek na psychologa, nebo si jít zacvičit s Multisport kartou. Je toho více, ale to si necháme až na osobní setkání… 😊  

Zaujali jsme tě?
Ozvi se!

DEJ NÁM O SOBĚ VĚDĚT

 

Pošli nám zprávu a připoj životopis, svůj profil na LinkedInu nebo cokoliv jiného, z čeho poznáme, co máš za sebou. Na 1. kole se potkáš s HR, prohlédneš si ARTIN a nasaješ atmosféru. Když si sedneme, pobavíš se s kolegy z týmu, ve kterém bys pracoval/a. Pokud se naše představy setkají, tak tě přivítáme v ARTIN týmu.