Kariéra

Přidej se k nám

 

It’s in the people

Skvělí šéfové, kteří přesně vědí, o čem je práce programátora. 

Zkušení kolegové, kteří si vždycky udělají čas, aby poradili.

Přátelská atmosféra, velké a odvážné projekty, nulová byrokracie.

Díky tomu všemu je nám v ARTINu dobře. Věříme, že bude i tobě.

Jak to u nás chodí?

ARTIN_support_2

Nalodění je pozvolné a vždy máš podporu.

Buď nastoupíš rovnou na projekt, nebo budeš prvních pár dní pracovat na něčem interním. Hned od začátku se ti bude věnovat tvůj Personal Leader. To je seniorní kolega, který vede tým a stará se o to, ať je ti u nás dobře a vždycky víš, co se od tebe čeká.

Pracujeme v malých týmech, často přímo u klienta.

Nejčastěji jsou to 2–3 lidi. Největší tým má 16 lidí, ale taky se může stát, že budeš na projektu sám. Spousta z nás sedí přímo u klienta. To záleží na konkrétním projektu. Kdy a jak budeš pracovat, o tom rozhodneš i ty.

ARTIN_notebook
ARTIN_kalendar

Projekty typicky trvají půl roku. Když tvůj projekt skončí, najdeme ti jiný.

Podobný nebo lepší. I podle tvé preference. Také toto u nás drží lidi na dlouhé roky. Projekty nás nenechají stagnovat, přesouváme se z výzvy na výzvu. A v rámci každé se pořád učíme.

Lidé od nás neodchází.
Proč?

ARTIN_Volnost_a_duvera
Volnost a důvěra

Práci si řídíme podle sebe. Někdo chodí na šestou, jinému vyhovuje vstát na desátou. Mezi prvními jsme zavedli neomezenou dovolenou.

ARTIN_Zajimave_projekty
Zajímavé projekty

Software na míru pro T-Mobile, ČEZ nebo slovenské skauty. Detekce nádorů plic. Roboauto. ​​​​​​​Projekty tě donutí se neustále učit.

ARTIN_Zazemi_v_lidech
Zázemí v lidech

Je nás více než 200. Společně pracujeme, bavíme se, chodíme
na pivo a jezdíme na hory. Jsme parta lidí, co si rozumí.

Zeptali jsme se Artiňáků,
jak nás vidí

Věří v lidi a jejich potenciál

Dali mi šanci. Neměl jsem praktické zkušenosti, ale dali mě na jeden náš projekt, kde jsem se postupně všechno naučil. Z předchozí práce jsem odcházel kvůli firemní kultuře, proto si vážně cením skutečného prozaměstnaneckého přístupu, můžete se vzdělávat a růst. Máte podporu, jakou jsem jinde neviděl.

Jakub Ondráček
Python developer, Brno

Seberealizace a flexibilita

Velkou výhodou ARTINu je, že se každý může na svých projektech realizovat. Neplatí tu zavedená pravidla, v jaké technologii musíš nebo nemůžeš pracovat. Máme tu velkou volnost jak v samotné práci, tak třeba i v pracovní době.

Tomáš Bílek
Java developer, Praha

Starostlivosť a ľudskosť.

Cením si, že sa tu o nás starajú a je tu ľudská atmosféra. Kolegovia sú milí a radi poradia, naučia. Z benefitov mám najradšej flexibilnú pracovnú dobu, keďže holdujem dlhšiemu spánku.

Diana Vandlíková
Java developer, Bratislava

Ako nadšenec športu, veľmi oceňujem športové akcie ARTINu.

Chodíme hrávať futbal, plávať a aj behávať rôzne behy. Ako sa u nás hovorí: „Kto sa raz stane Artiňákom, ten ostane Artiňákom navždy“. Sme firma plná skvelých a priateľských ľudí, pripravených hocikedy si pomáhať. Som rád, že patrím do tejto veľkej rodiny.

Filip Brukker
IT Tester, Bratislava

Různorodost a nulová byrokracie

Nezažívám tu stereotyp jako jinde, mění se zakázka, požadavky, integrace nových technologií, můžete se angažovat i ve vývojových projektech. Programátor tu není zatížený složitou administrativou a ani komplikovanou rozhodovací strategií. Věci se tu dějí jednoduše.

Jan Trtílek
.NET developer, Brno

Nejsem tady „jen“ zaměstnanec

ARTIN je osobnější než jiné firmy, takový, že tu nevidí jen balíček schopností a dovedností, ale člověka, se kterým se jedná. To je pro mě obrovská změna oproti jiným firmám.

Luboš Moravec
Application Consultant, Praha

01 /

Ozvi se nám. Klidně jen tak!

Třeba pro tebe zrovna máme na nějakém projektu místo jako ulité.
A když se nám budeš líbit, určitě ti pozici vytvoříme.

Dej nám o sobě vědět

ARTIN_mobil