Ze života ARTINu

ARTIN Halloween 2018

09. 11. 2018

Brněnský ARTIN Halloween 2018

Konec října patří nejen v Americe tradičnímu Halloweenu. A protože Halloween na Halloweena umí slavit každej, my jsme se to počesku rozhodli oslavit o den později.

Úderem 17. hodiny se v našich kancelářích na Mojmíráku začali hemžit podivné bytosti. Potkat na jednom místě Mrtvou nevěstu, Jockera, Asterixe a Obelixe, Mickey Mouse a celou řadu více či méně rozpoznatelných příšer? U nás v ARTINu nic nemožného.

A ani nejmladší generace strašidel, kostlivců a víl se nenechala zahanbit a dorazila v hojném počtu. Ti, kteří už nepřišli s nějakou tou malůvkou na obličeji, měli možnost si nechat upravit vizáž od naší skoroprofi make-up artistky Verči Najvárkové. Všechny děti pak byly odměněny od našeho kouzelného přístroje (čti Kristýny 😊) za krásné masky a obrázky, které nám namalovaly.

Za večer jsme toho stihli opravdu hodně. Vyhlásit nejlepší dětskou a dospěláckou masku. Zahrát si turnaj ve fotbálku, kde se jasně ukázalo, kdo v pracovní době místo tvrdé práce trénuje.

Zapojit naše mozkové závity při Pub kvízu a zakončit ten příjemný večer sklenkou nebo dvěma kvalitního moku (vybraného pod taktovkou Páji Benáčka).

Moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili a dali si práci s tvorbou převleků a masek. Byli jste krásní a my už se nemůžeme dočkat příštího roku 😊.

 

Další články

Zobrazit všechno