Ze života ARTINu

Den otevřených dveří a Mikuláš v ARTINu

11. 12. 2018

Minulou středu bylo u nás v ARTINu hodně živo. Svařák, Den otevřených dveří a návštěva Mikuláše, to vše v jeden den – o zábavu jsme měli postaráno 😊.

Hned po obědě jsme začali přípravou svařáku, který tradičně propojujeme s dnem otevřených dveří a který si mohli vychutnat nejen naši zaměstnanci, ale i kolemjdoucí, návštěvníci, zkrátka každý, kdo za námi přišel na kus řeči. Recept v průběhu let podařilo vyladit k dokonalosti, o čemž svědčí fakt, že původní zásoba červeného vína, která měla vystačit na celé odpoledne, došla cca za hodinku 😊.  V záloze naštěstí vždy máme plán B, a tak jsme i tuto prekérní situaci dokázali s pomocí pána z vedlejší vinotéky elegantně vyřešit.

   

Svařák ale nebylo to jediné, na co jsme návštěvníky nalákali. Otevřeli jsme dveře všem, kteří se chtěli dozvědět víc o tom, jak a na čem pracujeme. Roboauto, Chatbot, plánovaný Hackaton 2019, AI Tester, soutěž o čtečku a super parta našich Artiňáků – to vše nabízel den otevřených dveří u nás v ARTINu. Celkem jsme přivítali kolem třiceti návštěvníků a moc nás těší, že jste se za námi přišli podívat v tak hojném počtu.

A protože i u našich Artiňáků (a jejich ratolestí) je alespoň jednou za rok potřeba zkontrolovat, jestli byli celý rok hodní, navečer se dostavila kontrola z řad nejvyšších – Mikuláš, čert a anděl. I přes to, že někteří měli namále a už byli jednou nohou v pekle, nakonec vše dobře dopadlo a obešli jsme se beze ztrát. Dokonce jsme zjistili, že když jde do tuhého, někteří umí básně nejen procítěně recitovat, ale dokonce je za pochodu i kreativně vymýšlet.

Další články

Zobrazit všechno