Řešení
  • Jan Najvárek / Ředitel společnosti
    Some info about the file

Zpracování obrazu

AI technologie pro zpracování obrazu používáme hlavně v rámci projektu Roboauto. Jedná se primárně o konvoluční neuronové sítě, hluboké učení, YOLO a podobné algoritmy. Tyto technologie používáme pro rozpoznání objektů z obrazu kamery, jako je detekce pruhů, vozovky, detekce vozidel a chodců. Obraz lze použít i pro lokalizaci vozidla v mapě a pro odometrii (měření rychlosti vozidla a jeho pohybu v prostoru). Používáme nástroje jako je Keras a Tensorflow.

Zpracování řeči

v rámci projektu vcelka.cz pomocí rekurentních neuronových sítí identifikujeme správnou výslovnost jednotlivých slov či vět.

Machine Learning

i pro menší úlohy na projektu Roboauto využíváme prvky strojového učení, jak o například adaptivní regulace s naučeným modelem regulované soustavy pomocí neuronových sítí.

Chatboti

abychom se dotkly také toho, co mnohým lidem jako první napadne při skratce AI - ovládáme i technologii zpracování přirozeného jazyka (NLP), kterou používáme pro vytvoření komunikačních chatbotů pro styk se zákazníkem, náhrada FAQ stránek a obecně jako podpůrný kanál s novou formou interakce pomocí běžného jazyka.

Budeme se hodit i Vám?

Ozvěte se nám!

PRÁCE V ARTINU

Prohlédněte si nabídku volných pracovních míst.

Práce v Artinu

POZVĚTE NÁS DO TENDRU

Hledáte dodavatele pro Váš IT projekt? Dejte nám vědět!

Zašlete nám poptávku

ZAVOLEJTE NÁM

Preferujete telefonický kontakt? Volejte:

+420 511 120 140

NAPIŠTE NÁM EMAIL

Dostane se ke všem důležitým lidem!

Napište nám