Pracujeme pro firmy v Česku i ve světě
  • Jan Najvárek / Ředitel společnosti
    Some info about the file

T-MOBILE

Dlouhodobě spolupracujeme s mobilním operátorem T-Mobile v České Republice. Implementovali jsme řadu desktop i serverových aplikací. Naši aplikaci Správce firemních nákladů používají tisíce velkých zákazníků T-Mobile pro správu a analýzu faktur a podrobných výpisů.

O2

Ve spolupráci s naším strategickým partnerem jsme do O2 Slovakia dodali vlastní technologickou platformu spravující kompletní MNP (mobile number portability). Následně zabezpečujeme další rozvoj a support tohoto systému. Dále jsme pro O2 CZ rozvíjeli a podporovali hlavní message bus mezi všemi systémy implementovaný v PLSQL a v JAVA – platformu ETCOMM (eurotel communicator).

VODAFONE

V rámci projektu zavedení nového SAP jsme byli zodpovědní za test a deployment fázi. V testovací fázi bylo našim úkolem zajistit analýzu defektů, jejich vyřešení a retestování v daných termínech, podporu testerům a vývojářům a vytvoření související dokumentace. V deployment fázi jsme měli na starost reporting plánů, koordinaci úkolů jednotlivých oddělení a následnou kontrolu jejich plnění.

HUTCHINSON 3G RAKOUSKO

Pro Hutchison 3G pracujeme již od roku 2003. Za tuto dobu jsme vybudovali celou řadu týmů starající se o vybrané systémy mobilního operátora. Naší zodpovědností je nasazení produktu, jeho další podpora a vývoj. Zajistili jsme outsourcing týmu a konzultační/vývojové služby v následujících oblastech: mediace (CSG Inter-mediatE), order managementu billing systému (Intec Singl.eView), Peoplesoft CRM, Sharepoint aplikace vývoj Java aplikací (WebShop).

ORANGE SK

Pro Slovenskou pobočku operátora Orange jsme implementovali SDP Real-Time Charging interface v prostředí HP IUM.

ERICSSON

Pro irskou pobočku telekomunikační společnosti Ericsson pracujeme na rozsáhlejších projektech s technologií MediationZone a Java.

ČEZ

Přední dodavatel energií ve střední a jihovýchodní Evropě. ARTIN se podílí na vývoji monitorovacího systému a fault managementu pro pilotní provoz chytrých sítí (smart grids) v České republice. Pro monitoring je použita aplikace HP SiteScope, fault management zastřešuje aplikace HP TeMIP.

VEOLIA VODA

Řešení Mailer, které ve společnosti Veolia zavádíme, je univerzální platformou pro emailovou komunikaci vyžadovanou z informačních systémů zadavatele. Mailer je složen z několika modulů, které zajišťují zpracování požadavků na kompozici a distribuci jednoho nebo více emailů, jejich trasování, interakci příjemce pomocí webových stránek a administraci a konfiguraci na straně zadavatele.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
S našimi zákazníky spolupracujeme dlouhodobě. Stavíme na partnerském přístupu. Vždy se snažíme udělat více, než zákazník očekává.

Budeme se hodit i Vám?

Ozvěte se nám!

PRÁCE V ARTINU

Prohlédněte si nabídku volných pracovních míst.

Práce v Artinu

POZVĚTE NÁS DO TENDRU

Hledáte dodavatele pro Váš IT projekt? Dejte nám vědět!

Zašlete nám poptávku

ZAVOLEJTE NÁM

Preferujete telefonický kontakt? Volejte:

+420 511 120 140

NAPIŠTE NÁM EMAIL

Dostane se ke všem důležitým lidem!

Napište nám