Pracujeme pro firmy v Česku i ve světě
  • Jan Najvárek / Ředitel společnosti
    Some info about the file

FORTUNA

Realizovali jsme projekt, jehož cílem bylo nastavit testovací prostředí. Navrhli jsme takové procesy interního IS, metodiku testování a samotné testovací prostředí, abychom zajistili, že každá nová verze IS bude splňovat požadavky a očekávání a zároveň eliminovat rizika spojená s nasazováním nových verzí IS do provozu.

FIDES

Významný výrobce zabezpečovací techniky pro objekty s vysokou úrovní ochrany (banky, muzea apod.). ARTIN pro FIDES realizoval několik úspěšných projektů a FIDES je náším významným a spokojeným zákazníkem i nadále. ARTIN se podílí zejména na vývoji monitorovacího a řídícího systému LATIS SQL, jenž je vlajkovou lodí společnosti FIDES v oblasti bezpečnostních technologií.

ASEKOL

Se společností Asekol, která provádí zpětný odběr elektroodpadu a jeho svoz k recyklaci, dlouhodobě spolupracujeme v oblastech vývoje software a odborných konzultací. Softwarové řešení, na jehož realizaci jsme se podíleli, obstarává kompletní podporu pro business procesy společnosti provádějící zpětný odběr elektroodpadu, jeho svoz k recyklaci, výběr poplatků za jeho likvidaci a to včetně finanční a logistické části problematiky.

HSE

Vedoucí společnost zabývající se výrobou dveří a zárubní. HSE má za sebou silný německý kapitál a exportuje své výrobky po celé Evropě. ARTIN zajišťuje firmě HSE plný vývoj software pro jejich potřeby.

UTD. BY CONTENT

Významný poskytovatel správy médií a digitálních distribučních služeb novinářům, médiím a zábavnímu průmyslu požadoval v co nejkratší době převzít interní systém pro distribuci videí a internetový obchod. Současně s přebíráním řešení od původního dodavatele jsme začali řešení úspěšně rozvíjet.

KPMG

Vytvořili jsme aplikaci, která slouží konzultačnímu oddělení KPMG ke sběru dat (hard skills, soft skills, certifikací, ...) v IT odděleních svých zákazníků.

KRC

Vytvořili jsme enterprise aplikaci pro pořádání elektronických tendrů a dynamického soutěžení nabídek. Sofistikovaná logika nákupních i prodejních obchodních případů splňuje náročné požadavky korporátního segmentu.

PHOTODIENTS

Největší poskytovatel dětské školní fotografie. ARTIN vytvořil a dále rozšiřuje informační systém vytvořený speciálně pro tohoto zákazníka.

AVG

Implementovali jsme interní systém virové encyklopedie. Zpracování informace o viru je v systému řízeno pomocí definovaného workflow. Na konci celého procesu vznikne ucelená informace o viru prezentovatelná až koncovým zákazníkům a to ve více jazyčné verzi bez nutnosti nákladných překladů.

TYCO

Velký koncern v oblasti výroby elektroniky (více než 100,000 zaměstnanců po celém světě), zaměřující se převážně na spojovací prvky v automobilovém průmyslu. ARTIN dodává zakázkový software pro českou pobočku této společnosti.

HOTELNET PLUS

HotelNet Plus je velkoprodejce v oblasti cestovního ruchu, specializující se na skupinové a individuální cestování po Evropě. Zaměřuje se na B2B produkty, nabízí rozsáhlé zájezdy na míru pro cestovní agentury. ARTIN vytvořil a dále zajišťuje bezproblémový provoz webových stránek tohoto zákazníka.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
S našimi zákazníky spolupracujeme dlouhodobě. Stavíme na partnerském přístupu. Vždy se snažíme udělat více, než zákazník očekává.

Budeme se hodit i Vám?

Ozvěte se nám!

PRÁCE V ARTINU

Prohlédněte si nabídku volných pracovních míst.

Práce v Artinu

POZVĚTE NÁS DO TENDRU

Hledáte dodavatele pro Váš IT projekt? Dejte nám vědět!

Zašlete nám poptávku

ZAVOLEJTE NÁM

Preferujete telefonický kontakt? Volejte:

+420 511 120 140

NAPIŠTE NÁM EMAIL

Dostane se ke všem důležitým lidem!

Napište nám