Pracujeme pro firmy v Česku i ve světě
  • Jan Najvárek / Ředitel společnosti
    Some info about the file

MOSS LOGISTICS

Přední přepravní a logistická společnost v ČR, která zabezpečuje nákladní automobilovou dopravu mezinárodní a tuzemskou jak vlastním vozovým parkem, tak spedičně. ARTIN je dodavatelem kompletního informačního systému vytvořeného zakázkově na míru společnosti.

DHL

Pro tohoto významného hráče v oblasti logistiky dodáváme vývojové služby na technologii webmethods pro mezinárodní projekty.

ENVIROPOL

Softwarové řešení, na jehož realizaci jsme se podíleli, obstarává kompletní podporu pro business procesy společnosti provádějící svoz odpadu k recyklaci. Mimo to jsme realizovali procesní analýzu výrobní části společnosti s využitím BPMN a modelovacího software Aris. V rámci analytických prací jsme navrhli pro vedení společnosti KPI pro řízení výroby a identifikovali části procesů, které by bylo vhodné zefektivnit. V rámci našich konzultačních aktivit jsme provedli analýzu požadavků pro vytvoření výrobního modulu pro používaný ERP systém a poté jsme řídili proces implementace a koordinace jednotlivých modulů od různých dodavatelů.

MODUSLINK

Vytvořili jsme řešení pro podporu procesu naskladnění sad součástek na přepravní boxy a palety včetně monitoringu distribuce součástek k výrobcům, kteří provádějí sestavení koncových výrobků. Toto řešení je nasazeno na velkém množství různorodých prostředí a obsluhuje velké množství pracovních stanic po celém světě.

TNT POST

TNT post se specializuje na doručování reklamních tiskovin do schránek domácností po celém území České republiky. ARTIN prováděl podporu jejich informačního systému pro slovenskou pobočku.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
S našimi zákazníky spolupracujeme dlouhodobě. Stavíme na partnerském přístupu. Vždy se snažíme udělat více, než zákazník očekává.

Budeme se hodit i Vám?

Ozvěte se nám!

PRÁCE V ARTINU

Prohlédněte si nabídku volných pracovních míst.

Práce v Artinu

POZVĚTE NÁS DO TENDRU

Hledáte dodavatele pro Váš IT projekt? Dejte nám vědět!

Zašlete nám poptávku

ZAVOLEJTE NÁM

Preferujete telefonický kontakt? Volejte:

+420 511 120 140

NAPIŠTE NÁM EMAIL

Dostane se ke všem důležitým lidem!

Napište nám