Pracujeme pro firmy v Česku i ve světě
  • Jan Najvárek / Ředitel společnosti
    Some info about the file

ČSOB

Pro ČSOB realizujeme customizaci modulu aktivních formulářů a jejich integraci v celopodnikovém systému. V rámci projektu implementace Output Engine (tiskového řešení) jsme zajišťovali přípravu instalační dokumentace dodávaných produktů GMC.

KOMERČNÍ BANKA

V rámci projektu, jehož cílem je vytvořit podpůrnou aplikaci pro obchodní zástupce, kterým umožní navrhovat finanční plány včetně jejich řešení (návrh konkrétního finančního produktu) dodáváme kapacity pro testování a Java vývoj.

ČESKÁ SPOŘITELNA

Vytvořili jsme DocxProcessor, který rozšiřuje možnosti produktů GMC o podporu tvorby "řízeně" editovatelných dokumentů v rámci přípravy úvěrové dokumentace včetně podpory generování a vkládání čárových kódů do DOCX dokumentů.

ČMSS

Spolupracujeme v oblasti tiskového řešení. Navrhovali jsme způsob implementace a podílíme se na jeho realizaci z pohledu analytických prací, vývoje a testování. V neposlední řadě spolupracujeme na vytváření zadání šablon z pohledu business uživatelů.

HOME CREDIT

Spolupracujeme v oblasti poskytování kapacit pro oblast vývoje a konzultací specifických technologií.

ZUNO

Pro ZUNO banku na Slovensku naše společnost připravila interaktivní webovou aplikaci (hru) pro získávání nových zákazníků.

ALLIANZ

S jedním z našich partnerů se podílíme na realizaci části zákaznického portálu. Jsme zodpovědní za návrh a realizaci integrace mezi frontendovými a backendovými aplikacemi.

PAYMATE

Paymate je kanadská společnost a vedoucí výrobce mzdových programů pro kanadský a americký trh. Vytváříme a podporujeme verzi jejich informačního systému s moduly mzdy, lidské zdroje a sledování času.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
S našimi zákazníky spolupracujeme dlouhodobě. Stavíme na partnerském přístupu. Vždy se snažíme udělat více, než zákazník očekává.

Budeme se hodit i Vám?

Ozvěte se nám!

PRÁCE V ARTINU

Prohlédněte si nabídku volných pracovních míst.

Práce v Artinu

POZVĚTE NÁS DO TENDRU

Hledáte dodavatele pro Váš IT projekt? Dejte nám vědět!

Zašlete nám poptávku

ZAVOLEJTE NÁM

Preferujete telefonický kontakt? Volejte:

+420 511 120 140

NAPIŠTE NÁM EMAIL

Dostane se ke všem důležitým lidem!

Napište nám