Jak sjíždět divokou vodu, když není voda

Tento rok jsme se rozhodli mít teambuilding, který jsme ještě nezažili. A podařilo se. Vyrazili jsme na rafty na místo, kde trénují olympionici. Přes 100 Artiňáků,
18 šestičlenných týmů, lodě připravené… a pak nám zavolali, že přes noc zmizela voda. A jak to dopadlo?

Akce pro více než 100 lidí není žádná sranda, a tak jsme my – holky Z HR, začaly hledat vhodné místo na rafty už před rokem v listopadu. A protože máme kolegy i v Bratislavě, nakonec dostal šanci areál Divoká voda v Čunově kousek od Bratislavy. Místo, kde trénují i olympionici, tak proč ne ARTIŇÁCI 🙂

Celá organizace akce a domluva s managementem hotelu nebyla jednoduchá. Často jsme měly pocit, že čeština a slovenština nepatří do stejné skupiny jazyků slovanských. Nicméně ve středu jsme doladily poslední a nejdůležitější věc – sobotní oběd. Zbývalo se jen těšit na divokou vodu na raftech.

Přišlo čtvrteční dopoledne a vše bylo jinak…telefonovalo Čunovo, že jim přes noc zmizela voda. Nebo ji spíše zapomněli pouštět do kanálu z důvodu opravy hráze. Co teď? Dát výpověď nebo skočit z okna…Nápad přišel – místo divoké vody Staré koryto Dunaje. A tak se nám naskytla možnost netušená a nechtěná – vodní štafeta.

Našich 18 šestičlenných týmů zkusilo paddleboarding, kánoi a hydrospeed. A hlavně rafty na vodě stojaté. Díky skvělé organizaci a krásným slovenským slečnám, naše IT firma nacpaná muži sjíždění divoké vody nepostrádala. Někteří si ani nevšimli, že musí pádlovat.

Paddlujeme, bojujeme

Kdo bude rychlejší na hydrospeedu?

Všichni soutěžící jeli fair play, snad jen tým s příhodným označením „Ryba smrdí od hlavy“, totiž náš management, standardně nezvládl svoji roli. Zneužil svého leadrovství a místo do raftu s pádly skočil do motorového člunu. V půli závodní trasy si uvědomili svůj omyl a vrátili se na start, aby zkusili začít jinak.

Management se nám vrací na start

Trochu nás z HR mrzí, že jsme motorový člun nezískaly my. Ruce po pádlování opravdu bolí…

Přestávku využíváme na pokec s kolegy a dbáme na pitný režim 🙂 

A kdo zvítězil. Nebojím se říct, že my všichni. Skvěle jsme se bavili i na stojaté vodě. A kdo opravdu:

  • třetí se umístil management schovaný v „Ryba smrdí od hlavy“
  • druzí „Gentleman Pirates‘ Club“
  • první tým „Roboauto“. To se ovšem dalo čekat. Když vyhrávají soutěže UDACITY v Sillicon Valley, musí zvládnout i Čunovo na Slovensku.

Díky všem za účast a za rok někde na suchu. To budeme mít jistotu, že nám nevypustí vodu!

Za HR tým

Andy