Svět plný fantazie

Tento rok padlo organizování firemní akce na „pražáky“. Z toho vzešla důležitá otázka: „Co vlastně budeme dělat? A budeme to dělat opravdu my? Co raději najmout nějakou agenturu?“ Po krátkém rozmýšlení jsme se rozhodli vyzkoušet naši kreativitu a vymyslet něco sami. Pár večerů strávených s Pytlíkovic rodinou a jejich domácím mazlíčkem drakem Šmakem začalo přinášet své ovoce. Confluence se začala rychle plnit nápady všech členů organizačního „supr“ týmu. A z nich, po pár měsících útrap a bolehlavu, vznikl úžasný příběh protkaný fantazií skrz naskrz :). Nyní bylo potřeba na něj nalákat kolegy, ale zároveň je moc nevyděsit prozrazením, co vše je na ně nachystáno. Postačil k tomu milý a hezký plakátek, který zcela přesně nedefinoval jaká úskalí je opravdu čekají 🙂

Kácov 2014

„Akcepty“ začaly plnit naše emaily a my již nedočkavě odpočítávali dny do odjezdu do Kácova. Vyrazili jsme tam o den dříve, abychom vše nachystali a sami si poprvé prošli území krále elfů a Conino království Abrnoll (na mapě ho nehledejte), o něž se ve hře bojovalo.
Druhého dne ráno se hráči seřadili u svých týmových lídrů (průvodců). Je pravda, že týmy po včerejším zábavném večeru trochu prořídly. Ale i tak nebojácně vyrazily vstříc dobrodružství plného úkolů, nástrah a nebezpečenství. V odpoledních hodinách se probudili další účastníci a vyměnili se s těmi, které brzké vstávání zmohlo a potřebovali jej dospat. Po celodenní fyzické námaze odevzdali hráči své úlovky a začali vyzvídat, zda již mohou navštívit sprchu před finálním vyhlášením vítězů. S úsměvem jsme jim oznámili, aby ještě vydrželi a ponechali si i dobrou obuv (poslední slova patřila kolegovi v žabkách). Hlasité brblání bylo přehlušeno svoláním hráčů k finálnímu souboji. Bitva byla nelítostná
a do poslední chvíle nikdo (ne)tušil, komu připadne sláva, bohatství a samotný Abrnoll. Vítězem však mohl být jen jeden..a nebo ne?

Hraci

Po skončení hry patřilo vítězství nám všem. Stačilo jen pohlédnout do smějících se tváří kolegů. A na otázku, zda budeme příští rok opět organizovat týmbilding my…jsme s nadšením odpověděli ANO!

Takže se máte na co těšit 🙂