Ze života ARTINu

ARTIN podpořil tvorbu pro děti

11. 02. 2022

Stále se nacházíme v nelehké době. Náš každodenní život je bohužel stále poznamenán pandemií. Na někoho doléhá měrou větší, někdo má to štěstí že se jej a jeho činnosti až tolik nedotýká. A proto je právě nyní potřeba více než kdy jindy, podporovat subjekty, které si naši pozornost a podporu nejenom zaslouží, ale může ovlivnit i jejich samotnou existenci.

U nás v ARTINu je pro nás podání pomocné ruky, kdykoliv můžeme samozřejmou věcí. O to více nás těší, když vidíme, že má naše pomoc opravdu smysl. A když jde o děti a jejich úsměv, tak to platí dvojnásob. Máme radost, že se (i díky naší pomoci) podařilo v minulém roce udržet činnost Dětského hudebního divadla. To se kromě propracované dramaturgie a dětských her, které nemají v tuzemsku obdoby vyznačuje hlavně svoji vstřícností ke všem svým dětským divákům. I těm, co neměli v životě tolik štěstí a jsou nějak znevýhodněni. Jedná se o to záslužnější činnost, že například pro děti z dětských domovů jsou představení pořádána bezplatně.

„Hudební divadlo dětem připravuje a realizuje výchovné koncerty a motivační programy pro děti. V rámci dětských kulturních programů v České republice nemají výchovné koncerty Hudebního divadla dětem obdoby… Zajímá se o dětskou duši, motivuje k přemýšlení a přitom i pobaví…“

Jsme rádi, že jsme mohli svou pověstnou „troškou do mlýna“ přispět k fungování dětského hudebního divadla. A přejeme si, aby mělo v tomto roce ještě více nadšených dětských diváků a podařilo se jim pro ně uspořádat co nejvíce představení.


Na činnost divadla i on-line představení se můžete společně s námi podívat na stránkách www.divadlodetem.cz
Uvidíte sami. Stojí to za to!

 

 

Další články

Zobrazit všechno